Szukasz taniego ubezpieczenia Autocasco, trafiłeś idealnie. W naszej ofercie znajdziesz ubezpieczenie AC skonstruowane specjalnie dla Twoich potrzeb. Ubezpieczenia Autocasco jest w dzisiejszych czasach jednym z tych produktów ubezpieczeniowych, które są najbardziej popularne.
Każdy z posiadaczy pojazdów chce mieć swój samochód ubezpieczony od Kradzieży szkód własnych i zdarzeń losowych. Ubezpieczenie AC chroni Twój pojazd właśnie od tych wszystkich nieszczęść. Oferujemy dobre ceny na ubezpieczenia komunikacyjne.
Przyjdź już dziś lub zadzwoń a zaproponujemy Ci najbliższe Twoim potrzebom ubezpieczenie Autocasco.
Na starcie otrzymasz dodatkowe zniżki za to, że staniesz się naszym klientem.Poniżej przygotowaliśmy, specjalnie dla Ciebie krótką lekturę dotyczącą ubezpieczeń AC. Jeśli Twoja wiedza nie zostanie w odpowiedni sposób zaspokojona, skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy wszelkie Twoje wątpliwości.
Ubezpieczenia Autocasco można podzielić według oczekiwań klientów na 3 grupy: z ograniczonym zakresem standardowy produkt.

Ubezpieczenie od wszystkich ryzyk (Allrisk)

Autocasco z ograniczonym zakresem ochrony ubezpieczeniowej, charakteryzuje się tym, że klient płaci niską składkę, a w zamian otrzymuje okrojony zakres ubezpieczenia. Ubezpieczenia te można definiować wprowadzając udział własny w szkodach częściowych lub kradzieżowych, wprowadzając kosztorysowy system likwidacji szkód lub ograniczać zakres do ubezpieczenia casco w wyłączeniem szkód kradzieżowych. Kombinacji w ramach tej grupy ubezpieczeń można przeprowadzać bardzo dużo (np. wprowadzając udział własny w szkodach liczony procentowo lub kwotowo w stosunku do kwoty ewentualnego odszkodowania). Ubezpieczenia te, charakteryzują się dużymi obniżkami składki poprzez udzielanie dużej ilości zniżek nawet do 65%, w zamian za zastosowanie jednego z wyżej opisanych ograniczeń.

Ubezpieczenie AC w standardowym zakresie

to produkty skierowane dla pośrednie grupy klientów, którzy chcą mieć ochronę ubezpieczeniową od najczęstszych wypadków, w tym również od kradzieży i dewastacji bez potrąceń wypłaty odszkodowania. W tej grupie nie są stosowane udziały własne i najczęstszym systemem likwidacji szkód jest wariant serwisowy, jednakże nie jest to reguła. Bardzo często w tej grupie znajdują się umowy ubezpieczenia, które posiadają wykupione udziały własne, aczkolwiek wybrany jest przez Klientów wariant kosztorysowy. Jest to zrozumiałe, ponieważ w grupie, tej znajduje się dosyć duża liczba umów, zawartych na auta powyżej 5 roku eksploatacji. Spowodowane jest to faktem, iż w przypadku takich pojazdów czasami lepsze jest naprawianie auta w zaprzyjaźnionych zakładach naprawczych.

Ostatnią grupą ubezpieczeń są umowy, w których zakres jest pełny.

Częstym hasłem, które pojawia się w określeniu tych umów jest Allrisk. Pojęcie to można określić jako, po prostu ubezpieczenie od wszystkich ryzyk. Ubezpieczenia takie posiadają w swoim zakresie:

    • zniesione udziały własne
    • likwidację szkód w wariancie serwisowym – naprawa pojazdu w autoryzowanym serwisie
    • stałą sumę ubezpieczenia pojazdu przez cały okres ubezpieczenia
    • gwarantowaną sumę ubezpieczenia przez cały okres ubezpieczenia
Oprócz wymienionych wyżej, najczęściej spotykanych rozszerzeń ochrony ubezpieczeniowej, bardzo często dodawane są różne inne dodatki, oczywiście za opłatą dodatkowej składki. Jeśli do tej pory myślałeś, że nie ma oferty ubezpieczenia Autocasco, która zaspokoiła by Twoje potrzeby, teraz już wiesz, że to nie była do końca prawda. Nie czekaj aż dotknie Cię nieszczęście i ubezpiecz swoje auto już teraz w zakresie Autocasco. W tym celu skontaktuj się z nami, a my wyliczymy dla Ciebie wysokość składki!

Masz pytania?  Napisz do nas!